22.08.2010 PŘEČTENO : 3251
Všichni

VP: Kašparovský završil hattrick proti Mokré

Dorost v sobotu odehrál první domácí zápas v sezóně proti Mokré a opět se našemu celku podařilo zvítězit. Tentokrát to bylo vysoko 7:0. Nejprve otevřel skóre kapitán Martin Kozák krásně zahraným přímým kopem. Dále už to byl koncert našich hráčů, Kašparovský nastřílel hattrick a i ostatní hráčům se dařilo. Trefili se ještě Zapletal, Kravčík a Kroupa.
Odpoledne hrála Doma Benfika s Podolím, které na jaře porazilo 2:0. Tentokráte se hrál daleko vyrovnanější zápas, několikrát náš celek podržel skvěle Maštalíř, ale v druhé půli se hostům přece jednou podařilo dotlačit míč do naší brány. Tlak našich v závěru už, gól nepřinesl a tak jsme tentokrát na výhru nedosáhli a podlehli soupeři 0:1.

A-tým doma podlehl Únanovu brankou v závěru
Náš A-celek se utkal v prvním domácím vystoupením proti postupujícímu nováčkovi z Únanova. Po nevyužité Poláškově šanci skončil první poločas 0:0. V druhé půli však šli do vedení nejprve hosté, naštěstí jsme prostřednictvím gólu Tumanyana dokázali vyrovnat. V samém závěru, kdy jsme měli tlak se podařilo po chybě našich hostům vstřelit rozhodující branku, která rozhodla o tom, že Únanov si veze z Újezdu všechny tři body.

Jako hráče víkendu můžeme jednoznačně označit střelce tří branek proti dorostu Mokré Jiřího Kašparovského.
Poznámka: VP - víkendový přehled