19.10.2009 PŘEČTENO : 3267
Všichni

Smůla provázela zápasy A i B týmu

Uplynulé hrací kolo nebylo příliš radostné pro srdce újezdského fanouška. Důvodů je více, ať už smůla v některých klíčových okamžicích zápasu, ale také zranění některých hráčů. Jednička jela na poměrně dalekou cestu do Višňové, kde se odrál souboj 7. a 8. týmu v tabulce. Naši borci zde odehráli podle některých velmi dobré utkání, přesto prohráli po sporné situaci při druhém inkasovaném gólu 1:2. Béčko hrálo v Podolí a zápas to byl popravdě ještě komplikovanější. Nejenom že v 10. minutě se zranil Dolák a celý zbytek poločasu muselo naše mužstvo hrát v deseti, ale aby toho nebylo málo tak se v druhé půlce ještě vážněji zranil Zdeněk Urbánek. Inkasovaným gólem v závěru a vlivem těchto skutečností podlehlo naše mužstvo Podolí taktéž 1:2.