23.03.2022 PŘEČTENO : 1446
A-tým

Muži mají za sebou start soutěže, čeká je Únanov

O uplynulém víkendu začaly krajské soutěže. Áčko se představilo po vcelku vydařené přípravě v Miroslavi, odkud jsme si přivezli bod za remízu 3:3 kterou domácí ubojovali v posledních minutách. Nadcházející víkend se představíme doma proti  Únanovu, se kterým jsme plichtili na podzim 1:1, kdy góly padaly až v poslední desetiminutovce, na gól Urbana navázali domácí 3 minuty před koncem. Po remíze v Miroslavy nám patří v tabulce 6. místo se ziskem 22. bodů a aktivním skóre 35:26. Soupeř z Únanova se nachází na 10. místě se ziskem 15. bodů a skóre 17:32. V minulém kole Únanov prohrál se suverenním lídrem tabulky mužstvem Pohořelic na domácím hřišti 0:4.   Po zápase bude hned následovat zápas béčka, které bude bojovat v jarní části o záchranu. Soupeřem bude rezerva RAFK Rajhrad, která je našim přímým konkurentem v boji o sestupové místo, zápas se tedy bude hrát o 6 bodů.