SK Újezd u Brna     oddíl kopané
28.09.2009 PŘEČTENO : 3389
Všichni

Víkendový přehled

V nejočekávanějším zápase víkendu nastoupilo naše áčko proti týmu Šaratic. Újezd zpočátku dvakrát vedl, když se v obou případech gólově prosadil Michal Horáček, ale Šaratice vždy dokázaly vyrovnat. Nakonec hosté ještě dva góly přidali a zvítězili 4:2. Derby tedy nabídlo zajímavý a na branky bohatý fotbal, bohůžel však s trpkým koncem pro Újezd. - Béčko odehrálo doma zápas proti Blažovicím. Naši celý první poločas jasně přehrávali soupeře, zahodili však své šance gólově se neprosadili. V druhé půli jsme se sice dostali do vedení, ale hosté ze dvou šancí dokázali nečekaně dvakrát skorovat a tak se začalo vyvyjet velké drama. Naši hráči však kousli a zápas až v poslední minutě dokázali šťastně otočit na 3:2. - Dorost odehrál nešťastný zápas proti týmu Svratky Brno. Opět doplatili na pokutové kopy, ze kterých dostali dvě branky a stějně jako v několika zápasech předtím prohráli o jeden gól.