08.10.2021 PŘEČTENO : 2202
Žáci ml.

Prohra mladší přípravky ve Vojkovicích

Dne 8. října proběhlo osmé kolo soutěžního utkání mladší přípravky ve Vojkovicích. Skóre bylo otevřeno již v první minutě vlastním gólem domácích. Během první čtvrtiny se podařilo Újezdu přidat další 3 góly, zatímco soupeři pouze 2. Ve druhé čtvrtině soupeři dotáhli skóre na jednogólový náskok, stav po poločase 6:5 pro domácí tým. Obrat celého utkání nastal během třetí čtvrtiny, kdy Vojkovice skórovaly 4x, Újezd bohužel ani jednou. Poslední čtvrtina skončila smířlivě remízou 2:2. Výsledek utkání Vojkovice : Újezd u Brna 12:7.

V dnešním zápase podali výborný výkon oba brankáři Tomáš a Staník, kdy zabránili inkasování dalších gólů. Ve střelecké formě byl Filda, který dal všech 6 gólů Újezdu. Oba Martinové předvedli krásné obranné zákroky a Jindra ukázal, že i v 5 letech je možné postavit se o 3 roky starším soupeřům. Díky patří i ostatním členům týmů – Fildovi, Adámkovi a Kryštofovi za bojovnost a týmovou hru. Kluci děkujeme.