SK Újezd u Brna     oddíl kopané
15.10.2017 PŘEČTENO : 4389
Všichni

Šatov se štěstím otočil zápas proti Újezdu

V krásném a slunečném nedělním odpoledni hostil Újezd-A tým Šatova. Po bezbrankové první půli se všechno podstatné odehrálo v půli druhé. Újezd se v druhém poločase dostával o něco častěji do zakončení než soupeř a také jsme meli více ze hry. Do vedení se dostal nejprve Újezd. Pavel Staňa se drze prodral před před vápno odkud parádně zakončil do pravého horního rohu. Újezd se poté dostaval do šancí/pološancí a často chybělo jen málo k tomu aby sme měli další solidní možnost zakončit. Hodně důležitý okamžik se udál asi v 65. minute kdy jsme měli slibný break a po křídle unikajícího Davida Lísku zákrokem na kriminál brutálně sejmul jeden z hráču Šatova. David zjevně nemohl pokračovat ve hře a opustil hrací plochu na nosítkách. Rozhočí však nepochopitelně neposlal hráče hostí pod sprchy a udělil mu pouze žlutou kartu. To se logicky nelíbilo nikomu z domácích fanoušků a tuto situaci okomentoval jeden z nich: ¨Hrát Újezd někde na Znojemsku tak nam za to vyloučijou dva hráče¨. Tento okamžik se později ukázal jako klíčový. Hosté opět zmobilizovali své síly a přestože nehráli bůh ví co, podažilo se jim z rohového kopu srovnat na 1:1. Bohužel s blížícím se koncem zápasu a rostoucí snahou našeho mančaftu se opět ujmout vedení se stal pravý opak. Hoste využili jednu ze skulinek v obraně a se štěstím se po levém křídle opět prosadili. Přestože jsme v druhé půli měli celkově více ze hry se nám nepodařilo zápas už otočit, proto jsme bohužel podlehli Šatovu 1:2.