13.08.2018 PŘEČTENO : 3193
Všichni

Soutěže zahájeny

O uplynulém víkendu do soutěží zasáhla 4 naše mužstva. Jako první odehráli svoje zápasy dorostenci, starší podlehli Kuřimi 2:5 a mladší přehrály svého soupeře, který ovšem hrál v 9 lidech 10:2. Béčko v napinavém souboji s Blažovicemi uhrálo remízu 2:2 i když 2x vedlo. V neděli poté nastoupil k utkání A tým - soupeřem byla Veverská Bytýška. Od prvních minut jsme hru kontrolovali, hosté zalezli na svoji půlku a od úvodního hvizdu po celý zápas zdržovali co se dalo. První poločas jsme měli několik náběhů, centrů a několik střel mimo branku. Hosté měli jednu standartku ze které ohrozili jistého Nováčka. Druhá půle přinesla téměř totžný obrázek jako první. Konečně jsme také začali trefovat zařízení a vytvářet si šance. Jedlička dobře hlavičkoval ve vápně, Horňák střílel z 25ti metrů, kašparovský nedokázal dát střele z malého vápna razanci, to stejné Kotouček, Horáček střelou provětral hostujícího gólmana, vše bez výsledku. V 63. minutě jsme se dočkali, po standardní situaci se trefil hlavou Kašparovský. To už bylo v době, kdy byl nucen vysřídat Horáček, který musel odstoupit po nevybíravém zákroku, který měl být oceněn červenou kartou a né pouze žlutou. Vedení nám vydželo pouze 8 minut, kdy jsme nedokázali odkopnout míč, ten se nějak po několika hlavičkách dostal k hostujícímu útočníkovi, který první a poslední střelou hostů na branku vyrovnal na 1:1. Pro nás remíza ztráta, pro hosty, zlatej bodík, pro kterej si přijeli a vše podřídili tomu, aby jej měli.