Soutěžní zápas (20.kolo)
PŘEČTENO : 1308
5 : 1
Újezd AJezeřany-Maršovice
Zápas o 6 bodů jsme zvládli. Jezeřany poslední 2 utkání zvládli vyhrát a nebezpečně se přiblížily na rozdíl 3 bodů, náš úkol byl je zastavit, což se nám povedlo. O vítězství jsme rozhodli již v první půlce. Po úvodní oťukávané si u postranní čáry vzal Martin Kalvoda míč, navedl si jej na střed a z dobrých 30 metrů trefil přímo šibenici. Hosté měli poté několik standartek a hlavně 1 nebezpečnou střelu, kterou vyrazil pohotový Nováček. na 2:0 zvýšil diskutabilním gólem Fraj. Absolvoval s brankářem hostů souboj a tomu míč vypadl přímo před Fraje a ten po chvilce váhání, jestli se bude pískat nebo ne zakončil do prázdné branky. Třetí gól střílí Čáp. Dostali jsme se velmi rychle od vlastní branky až na polovinu hostí, kde Martin kalvoda v situaci 2 na 1 přistrčil míč Čápovi a ten s drobnou tečí hostujícího stopera překonal gološa Hostů. Do poločasu jsme ubránili nulu vzadu a přidali ještě 4. gól. V podobné situaci jako při 3. gólu zakončoval Fila Adam. Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi vlažně, hosté se dostali do menšího tlaku, ale bez výsledku. Poté se hrál nakopávaný fotbal . před koncem duelu padly ještě 2 branky. Fila dal svůj druhý gól v zápase po nájezdu z boku a před závěrečným hvizdem hosté využili nakrátko rozehraný roh.