Soutěžní zápas (3.kolo)
PŘEČTENO : 1544
0 : 3
Újezd ARajhrad
Co napsat k zápasu, od 5. minuty hrajeme v 10 lidech bez vyloučeného Semmlera, hosty k ničemu nepouštíme a při rozehrávce standartky na půlce si necháme zaváháním Čápa dát na 1:0, aby toho nebylo málo, před poločasem po naši další standartce dostaneme z brejku na 2:0. Do druhé půlky jdeme se 3 střídajícími hráči, chvilku se nám daří soupeře překvapit, ale bez efektu, šance jsou, ale zakončení pokulhává. V druhé půli lempl s píšťalkou vyrovnává stav hráču vyloučením hostujícího hráče a snažíme se vstřelit gól. Druhé vyloučení v podání Davida Staňi hatí naše plány na úspěch a navíc si z rozehrané standartky dáváme vlastence. Z naši strany hroznej zápas, pomohl tomu i rozhodčí, kterej zápas naprosto nezvládl a poškodil jak nás, tak hosty z Rajhradu...