Soutěžní zápas (2.kolo)
PŘEČTENO : 1340
1 : 2
KohoutoviceÚjezd A
1. zápas sezóny a zrovna na půdě soupeře, proti kterému se nám na jejich hřišti vůbec nedaří. Nastoupili jsme v klasické sestavě doplněné o hráče dorostu, kteří zaskakovali za Fraje a Horáčka. Po úvodním hvizdu drží více míč kohoutky a začínají od začátku nakopávat dlouhý balóny se kterýma si dokážeme se štěstím poradit. Domácí kopou několik rohů, které v pohodě odvracíme, do šance je pouštíme jednou a to když se k hlavě dostal Cupák, největší nebezpečí domácích, ale Nováček si poradil. Udeřili jsme ve 24. minutě, míč šel po ose Kalvoda - Chalupa - Pavel Staňa a poslední jmenovaný propálil zblízka gološa. Domácí byli zaskočení a hru jsme vyrovnali. Po druhé jsme udeřili ve 44. minutě. Kopeme roh, kohoutky je odvrací k půlicí čáře, Kamenický jej vrací do vápna, ozvalo se hlasitý MÁM od domácího gološa, který vybíhal na hranici velkého vápna a těsně před ním míč prodlužuje do sítě Semmler a dává klasický gól do šatny. Do druhé půle jdeme s cílem bránit a z brejků navýšit vedení. Domácí jsou prvních 20 minut naprosto marní, my si vypracujeme 3 šance, které trestuhodně zahazujeme. Staňa Pavel trefil vybíhajícícho gólmana, Čáp těsně hlavou minul odkrytou bránu a Chalupovi se míč na penaltě zamotal mezi nohy a obránci jej pak zablokovali. Domácí získali tlak až 20 minut před koncem, kdy už hráli na 4 - 5 útočníků a posílali jeden nákop za druhým. Ty v pohodš sbíral Nováček a domácí hráči ne jednou zůstali po střetu s ním velmi otřesení. Inkasujeme v 88. minutě, když nedokážeme pokrýt roh domácích a na přední tyči nabíhajícící hráč prodlužuje míč do sítě. Do konce zápasu vedení uhájíme a načináme sezónu zaslouženým vítězstvím.