Soutěžní zápas (19.kolo)
PŘEČTENO : 32768
7 : 1
Újezd AOslavany
V prosluněné dubnové neděli jsme hostili v popředí se pohybující mužstvo Oslavan. Měli jsme za sebou 2 bezbrankové remízy a bylo co napravovat. Poslední 2 špíly nám herně moc nevyšli a proti Oslavanům jsme už museli zabrat. O zápasu rozhodla už první půle. V 10 minutě pláchl po lajně Bělohlávek, kličkou do vápna umyl beka a předkládal míč Horáčkoví. Ten propálil vsechno před sebou a poprvé se měnilo skóre. Nutno podotknout, že do gólové situace měli 2 šance hosté a zdáli se být aktivnější. Druhý gól padl z penalty. Náš hráč centroval do vápna, kam si nabíhal Fraj. Ve výskoku byl přistrčen a pískala se možná trochu přísná penalta. Míč si vzal Horáček a se zakončením neměl problém. Za Dalších deset minut hodil Mlateček dlouhý aut na Rastyho, ten se ocitl sám za obranou a po jeho centru se krásně do voleje vložil Horáček a během 20 minut zkompletoval hattrick. Do konce poločasu jsme drželi míč a hosté hrozili pouze nakopávanýma balónama. Do druhé půlky jsme vstoupilli trochu vlažně a Oslavany si vypracovali nějakou tu střelu. Definitivní odpor hostů zlomil Mikojan, jenž se krásně trefil po Horáčkově centru. Střelec gólu poté mohl hřiště opustit a pustit do hry náhradníka. Na 5:0 zvyšoval svým 4. gólem v utkání Horáček, využil kolmice od Kamenického, položil si gólmana a do prýdně neměl problém zakončit. Horáček byl i u 6. gólu. Vybojoval míč na stoperu hostí a přihrávkou Poslal Kameňa do samostatného nájezdu. Přiznám se, že sem neměl problém zakončit a zvýšil sem na 6:0... O sedmý gól se postaral Poulík, jenž skóroval z penalty po tvrdém faulu na Bělohlávka, po kterém musel hřiště opustit. Mara stejně jako Horajda neměl z penaltou problém. Hosté se čestného úspěchu za snahu a za to, že sme byli laxní dočkali v 88. minutě. Chlubas tečoval střelu Sedláčka mimo dosah Nováčka. Hosté si tedy odváží nelichotivých sedum gólů, i když utkání nezabalili a hráli dál, na jejich obranu nutno podotknout, že přicestovali bez gólmana a do branky musel hráč z pole. Michal Horáček tedy dnes 4 góly a 2 asistencemi pokořil Oslavany a dokázal zastoupit zraněného Chalupy.