Soutěžní zápas (5.kolo)
PŘEČTENO : 32768
3 : 0
Újezd AZbraslav
V neděli 8.9. 2013 k nám zavítal soupeř ze Zbraslavi. Na soupeře jsme vlítli od prvních minut a hned první rána na hostujícího gološa se ujala. Eda Tumanyan napřáhl z dobrých 20 metrů a výstavní ránu zastavila až síť v šibenici Zbraslavské branky. 1:0. Soupeře jsme od prvních minut přehrávali hlavně ve středu pole, kde se nám dobře dařily kombinace. Zbraslav měla obrovské problémy s našim presinkem a rozzluzelní bylo takové, že v 5. minutě to už bylo 2:0. Obránce hostí nezištně na středu našel Bělohlávka, ten udělal 2 rychlé kroky do vápna a ranou pod víkou nedal hostujícímu brankáři šanci. I z dalšího průběhu utkání jsme si tvořili šance. Bělohlávek 2x mířil do brány, ale hostující brankář jeho 2 pokusy kryl, těmito zákroky držel hosty ve hře. V další šanci se ocitl Semmler, narazil si se spoluhráčem a ve vápně střílel levou nad branku. Hosté neměli v první půlu ani jednu střelu na branku, Nováček v brance se nudil. Do druhé půle jsme vstoupili stejně jako do první, Tumanyan opět napřáhl z dálky a trefil břevno. Velká šance, kterou k naši smůle zastavila konstrukce brány. Hosty jsme opět přehrávali ve středu pole, kde byli naprosto neškodní a jen se honili za balónem, který chodil z jedné naši kopačky na druhou. V Další velké šanci se ocitl Fraj, výborně si naběhl na dlouhej balón a z voleje střilel mezi tyče, hostující gološ opět podržel svůj tým. Po další akci ,kdy oba dva obránci čekali centr levou nohou si Rusty zasekl míč napravou, výborně nacentroval a Kalvoda Martin hlavou zvýšil na 3:0. Po této jsme měli další šance, Semmler se vysunul dopředu, ve vápně udělal kliku a levou nohou střílel do noh gološa. Po té se hra zklidnila, provedli jsme 4 střídání a hosté se objevili poprvé za zápas na nasí půlce v delším intervalu. Naši branku neohrozili a tak jeli domů JEN s trojkou.