Soutěžní zápas (19.kolo)
PŘEČTENO : 30520
2 : 3
Újezd AHroznová Lhota
V neděli 28.4.2013 sme na svém pažitu přivítali jednoho z kandidátu o postup do vyšší soutěže tým Hroznové Lhoty. Chtěli jsme konečně vybojovat vítězství, leč bohužel opět se nezadařilo. Ze začátku utkání místo našeho tlaku jsme museli odolávat útokům hostů. Soupeř se hned od úvodního hvizdu prezentoval velmi dobrým kombinačním fotbalem. Hroznová Lhota hrozila zejména ze stran, kdy do naši šestnáctky lětaly velmi nebezpečné centry. Jeden z nich musel hasit na dvakrát Nováček, naštěstí si poradil. My jsme se otrkali zhruba kolem 20 minuty, když jsme postupně vyrovnali hru a začali jsme rychleji přistupovat k hráčům soupeře. Naši největší šanci měl Mikojan, když po Kamenického nákopu výborně zpracoval míč uvnitř vápna, ale trefil jen dobře vybíhajícího gólmana. To se psala asi 40 minuta. Když už se obě mužstva pomalu smiřovala s tím, že se půjde do kabin za stavu 0:0 vsítili hosté nečekaný gól. Na centr z pravé strany si šel bezproblému nikým neatakovaný Nováček, ale centr neudržel, vypadl mu přímo pod nohy nabíhajicímu Podrazilovi a ten již neměl probém dostat míč do sítě. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1. Hned po změně stran jsme se dostali k vyrovnání. Zleva centroval Kalvoda Martin a velmi důrazný Kalvoda Petr hrudí dostal míč do sítě. Při téhle situaci ještě dokázal Kalvoda Petr svoji hlavou zranit soupeřova gólmana, který narozdíl od naše záložníka musel střídat. To běžela teprve 46. minuta. Místo aby jsme přidali vedoucí gól, tak jsme zanedlouho inkasovali, hosté se velmi rychle na jeden dotek dostali přes naši pravou stranu až do šestnáctky, kde přesně zakončoval Bíla Ondřej. Tímto gólem nás soupeř dostal do většího útlumu, kterému vládly hlavně naše nepřesnosti. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou mezihru a pouze jsme odkopávali míče na soupeřovu půlku. Zanedlouho poté přišla další ledová sprcha pro nás. Chlubný zahrál ve vápně rukou a kopala se penalta. Nováček sice vystihl směr, ale Bíla Ondřej poslal hosty do vedení 3:1. Provedli jsme střídání, která oživila naši hru. Toto oživení pouze vedlo ke skorigování výsledku, když z penalty po ruce jednoho z hostujících hráčů snižoval Mikojan Rustam. v závěru už jsme nestihli vyrovnat a tak si hosté z Hroznové Lhoty odvážejí zaslouženou výhru 3:2. 3:2 je výsledek, který tito 2 soupeři zažívají již potřetí v řadě, vždy se dokázala z této výhry radovat Hroznová Lhota. Bohužel nedokázali jsme elimonovat soupeřova tvůrce hry Bíli Ondřeje. Sestava Hr. Lhoty - Tomeček - Jung, Schwarzbier, Šrahůlek, M.Lipčík - Pravda, Bíla, L.Lipčík, J.Lipčík - P.Lipčík, Podrazil (lavička - Kubiš, Falešník, Durna)