Soutěžní zápas (18.kolo)
PŘEČTENO : 28694
1 : 0
KřenoviceÚjezd A
Po nevydařeném domácím utkání odcestoval tým Á na horkou půdu do nedalekých Křenovic. Pěkné počasí přilákalo nejednoho přihlížejícího diváka a stadion byl zcela zaplňen. První poločas nabídl spousty šancí, které ovládalo především mužstvo Křenovic. Ti ale narazili na nepříjemnou zeď v bráně Újezdu jménem Marcel \"spiderman\" Nováček, který zlikvidoval několik gólových šancí. V prvním poločase také vylapil pokutový kop domácích, po nešťastném střetu obránce Poulíka. Po tomto tlaku se domácí dočkali gólu, v čase kdy na světelné tabuli svítila 41. minuta prvního poločasu. Z pravé strany hřiště byl poslán centrovaný míč na značku pokutového kopu a hráč hlavičkou uklidil míč do branky. Stav v prvním poločase byl 1:0. Do druhého poločasu vstoupil tým Újezda se dvěma změnami, ze hry byl stáhnut Kašparovský a Vejmělka, do hry se podíval Máca Filip a Kalvoda Petr. V druhém poločase se odehrávala hra především ve středu hřiště, kde bylo vidět také spousta ostrých zákroků. Tým Újezdu se snažil vstřelit vyrovnávací gól a vše sázel na útok. Do hry byl vpuštěn žolík Újezdu jménem Máca \"Polda\" Zdenek a vyžádal si potlesk při příchodu na hrací plochu. Bohužel ani tento tah nepřinesl branku a stav zápasu po 90. minutách byl 1:0.