Soutěžní zápas (7.kolo)
PŘEČTENO : 22477
0 : 0
Újezd BRajhradice
Zápas v úmorném vedru proti Rajhradicím, kterým se povedl start do sezóny, nicméně v posledních 2 kolech hosté rychle vystřízlivěli a dvěmi porážkami se vrátili rychle na zem. Navázali jsme na dobré výkony z předeělých zápasů a proti Rajhradicím jsme se chtěli po ztrátě 2 bodů ve Šlapanicích vrátit zase na vítěznou vlnu. Hosté byli nebezpeční zhruba prvních 15-20 minut, poté už nechali hru nám. Měli jsme dost šancí, několik střel z dálky, které většinou končili několik metrů nad brankami. Pár standartek, které hosté odvraceli, vzhledem k průměrné výškové převaze(asi 20 cm). Brankář Nováček pouze párkrát stáhl ze vzduchu nějaký ten centr, jinak neměl žádnou práci. Do druhé poločasu nahradil Bernického - Polášek Radek. Pólo byl jasným oživením a vytvářeli jsme si jasné šance. Po příhrávce právě Póla pokračoval sám na gólmana Mikojan, leč slabým zakončením jej neohrozil. Pólo setaké snažil o přehození gólmana hostů. Asi tak ze 30 ti metrů překopnul rovnou ubytovnu a ohrozil nedalekou bytovku. Hosté kompletně rezignovali na útočení a zatáhli se bránit bod. Několik šancí měl Kamenický, ale zařízení ne a ne trafit. Suma sumárum, pro nás jasná ztráta 2 bodů, sice s běhavým, ale o dost herně slabším soupeřem.