Soutěžní zápas (7.kolo)
PŘEČTENO : 195
2 : 2
Újezd AOřechov
Začátek utkání nám vyšel, 10 možná 15 minut jsme byli lepší, vytěžili jsme z toho gól Michala Horáčka. Pak jsme se vytratili, postupně s časem mířícím k ukončení prvního poločasu přebral Ořechov naši aktivitu. Přestali jsme pořádně absolvovat souboje, všude jsme byli pozdě a odražený míče pro nás moc neexistovali. Není to první takový zápas, kdy jsme se prostě nedůrazem a nestíháním připravili o hru, kterou měl v rukách soupeř. Vyrovnání přišlo už v první půli, to byl moment, který Ořechov nakopl, najednou tam bylo několik střel, závarů - tyto situace náš brankář vyřešil. V zápase jsme prachmizerně využívali křídelní prostory, přihrávky pro křídelní hráče často šli na koleno, břicho, do špeku, ale do nohy nebo volného prostoru málokdy. Druhá půle o moc líbivější fotbal nenabídla, obě mužstva často jen odkopávala a když hosté dali balon na zem, tak nás jednoduše přehrávali. Šancí si moc nevybavuju, zato nepřesností tam bylo až až na zápas 1. B třídy. Oživení přineslo střídání, byla tam série rohů a po jednom z nich následoval rychlý brejk soupeř, který skončil až penaltovým zákrokem a hosté se dostali do vedení. NA konci zápasu jsme dali vše na jednu kartu a v poslední minutě nastavení se k odraženému míči dostal Horáček a uzavřel skóre zápasu na 2:2. Upletli jsme z hovna bič, do dalších zápasu se musíme zlepšit, zejména mezi hru a práci s balonem, abychom se mohli udržet v tabulce na místech, kde jsme teď.