Soutěžní zápas (18.kolo)
PŘEČTENO : 166
1 : 0
Újezd AVišňové
Dohrávaný zápas jsme zvládli, soupeře porazili nejtěsnějším rozdílem, i když musím říct, že po poločase mělo být 4:0 pro nás a druhej se jen dohrávat, ovšem to bychom museli proměnit všechny šance. Počasí stále nepřálo, sice již nepršelo, ale vládla vlezlá zima, která na zápas mnoho diváků nepřilákala. Od začátku jsme se tlačili do zakončení s rychlým přechodem k soupeřově bráně. V 10. minutě to neslo ovoce, na Poloučkův pas si naběhl Malásek, s míčem se dostal do vápna a přihrál na volného Vykoukala, který prostřelil hostujícího gološa. Uteklo jen pár minut a Vykoukal se opět ocitl tváří v tvář gološi, tentokrát ukázal místo klidného zakončení zbrklost a nervozitu, nejprve promáchnul, na což zareagoval gološ hostí a míč kolem něj proskočil, ovšem dorážku vykoukal nezvládnul a opět špatně trefené a míč do brány končí na koleni obránce. Další šanci jsme měli po Hanušově centru, Horáček hlavičkoval do břevna a Malásek netrefil zcela odkrytou bránu hostí. Po Kroupově střele z boku se vyznamenal gološ hostí a i když svůj zákrok na roh nepžiznal, vytáhl gólovou střelu z brány. Těch šancí bylo prostě moc i na celý zápas, natož na první poločas, hosté neměli snad jedinou pořádnou šanci a do kabin se šlo za našeho vedení. Druhá půle nabídla až do 60. minuty úplně stejný obraz, my hrajeme, hosté zkouší jen nákopy na nejrychlejšího svého hráče, leč dnes mu bylo odmáváno asi 13 ofsajdů. Bohužel v 60. minutě po druhé žluté musí do sprch Malásek a hosté zintenzivnili nákopy, my si veškeré nakopávané míče sbíráme a naopak hrozíme z brejků, v jednom se octil Hanuš, ale sám před gološem jej pouze trefil. Hosté srovnali stav hráčů v 85. minutě a tím jejich šance na vyrovnání úplně pohasla. V zápase jsme drtivou většinu času dominovali a hosty nepustili k ničemu vážnému, co by nás ohrozilo, díky Vykoukalovi slavíme hubenou výhru.