Soutěžní zápas (10.kolo)
PŘEČTENO : 346
3 : 1
PříměticeÚjezd A
Výhru z Božic jsme nepotvrdili, naopak se soupeřem, kterého jsme přehrávali inkasujeme góly opět po chybách zejména neustále se opakujících a bez pořádné bojovnosti to nejsme schopni otočit. První gól dostáváme po penaltě, Havránek nesmyslně fauluje soupeře, který si kopne míč na rohovej praporek. Na tohle ještě reagujeme, po rohu se trefil Čáp. Druhej gól inkasujeme z rychlé vhozeného autu, kdy šel domácí hráč sám na Šplouchala. Do konce poločasu sice máme územní převahu, ale to je vše. Druhou půli jsme začali 15 minutovým drtivým tlakem, domácí se nedostali vůbec ze své půle a tak je vysvobozuje naše další chyba. Ztrácíme balon přímo na půlce, protože kličkujeme místo nahrávání a Přímětice z rychlého brejku zvyšují na 3:1 a i když dohrávají 25 minut v 10, tak s tím stavem jsme nebyli schopni už nic udělat.