Soutěžní zápas (8.kolo)
PŘEČTENO : 350
1 : 4
Újezd ARosice B
4. Prohru v řadě zapisujeme i díky totálně zpackanému prvnímu poločasu. Efektivita v zakončení nás a Rosic byla jako nebe a dudy. Rosice mají 3 golovky a dávají 3 góly, my můžeme říct, že máme 4 gólovky a nevytěžíme z toho vůbec nic. Horáček netrefil odkrytou bránu po rohu, Kamenický nedokázal prostřelit gološa, když mu vypadl míč po střele z přímáku, Malíř ideální zakončení ve vápně prováhala a Urban z boku prověřil rukavice brankáře. Úvod utkání jsme byli lepší, dostávali se za obranu Rosic, ale pak přišlo zranění Jedličky a ještě než jsme stihli provést střídání, tak Rosice udeřili, druhý gól přidaly po rychlém brejku a třetí gól jsme pro Rosice připravili samy hrůzostrašnou malou domů. Tím se zároveň uzavřel i první poločas. Druhou půlku jsme začali nátlakem, vytěžili jsme z toho snížení Malířem na 1:3, ale na další branky nám chybělo přesnější zakončení a také lepší fyzička. Hosté se nakonec dostali k brance na konečných 1:4 a odvezli si od nás plný bodový zisk.