Soutěžní zápas (24.kolo)
PŘEČTENO : 340
5 : 3
Újezd AJevišovice
V předposledním domácím utkání sezóny jsme hostily druhý tým tabulky z Jevišovic. Utkání nám nabídlo mraky šancí z obou stran a také 3 penalty. V úvodu utkání se dokázal dostat do úniku hostující druhý nejlepší střelec soutěže Němec, z jeho střelou si ovšem poradil Šplouchal. My jsme kontrovali akcí, na jejímž konci byl Malíř, který byl u míče dřív než hostující gološ a do prázdné brány nás poslal do vedení. Ještě lépe bylo ve 22. minutě, kdy se do zakončení dostal Horáček a s přehledem zvýšil na 2:0. Aby toho nebylo málo, tak do další šance se dostal Kotouček, který dostal míč od Malíře dalo by se říct před prázdnou bránu, do ní se ovšem naskládali 3 nejvíce objemní hráči Jevišovic a podle slov zakončovatele, viděl jsem jen šedou( dresy soupeře) nedokázal protlačit míč do sítě a napálil jen jednoho z hostujících hráčů. Hosté mohli snížit, jejich branka ovšem pro jasný ofsajd neplatila. Následně ještě do půle musel po standardce hostů na 2x zlikvidovat 2 střely v rychlém sledu Šplouchal. Hosté v první půli hrozili jen po standartkách, které měli velmi dobře nacvičené. Druhou půli jsme otevřeli tlakem, kdy jsme si vypracovali nějaké šance, ovšem v 54. minutě se po dalším nákopu dostal za naší obranu Němec a ve vápně byl faulován Michálkem, následnou penaltu proměnil hostující gološ. Po snížení byla 20 minutová pasáž, kdy se ani jeden z týmů nechtěl dopustit chyby a míč často létal od stoperů ke stoperům. 2. Penaltu v utkání nařídil rozhodčí po faulu na Čápa a sám jmenovaný ji proměnil. Hned z rozehrávky hosté dostali míč na naší půlku a nezvládnutý ofsajd systém dovolil hostům snížit. Hned po naší rozehrávce se ovšem k míči dostal Urban, prošel s míčem do vápna a tam jej předložil volnému Bednářovi, který míč uklidil do brány. Zběsilá 4 minutovka zakončená 3 góly. Za další 2 minuty se k velkému sólo nadechnul pravej bek Havránek, prošel od postranní čáry až do vápna a podle názoru sudího byl faulován na konci svého výletu. Podle mě to penalta neměla být, nicméně její odpískání platilo a Kotouček z penalty zvýšil na 5:2. Neutekly ani 2 minuty a hosté po dalším nákopu našli perfektně nabíhajícího Němce a ten tak udál konečný výsledek utkání na 5:3. V závěru utkání tedy během pouhých 9 minut padlo 5 branek a pro nás konečně první jarní výhra na domácím trávníku, zároveň jsme dokázali na 3 body stáhnout náskok dnešního soupeře a ve zbývajících 2 kolech se pokusíme poskočit na 2. místo tabulky.