Soutěžní zápas (23.kolo)
PŘEČTENO : 277
6 : 1
PříměticeÚjezd A
Zápas blbec, jak to jinak zhodnotit, bohužel výsledek moc neodpovídá hře a stavu na hřišti. Zatímco my jsme šance spalovali, Přímětice daly gól ze všeho, co koply na bránu. V 10. minutě jsme měli vést 2:0 a místo toho necháme domácí žít a nadechnout se. Když se v půlce první půlky hnal na domácího gološa osamocený Kotouček, bohužel svůj únik neproměnil a domácí nás ztrestali první obrovskou hrubkou, co jsme vzadu vytvořili a bohužel nebyla poslední. Šance jsme si dokázali vytvářet, ovšem to zakončení, to nám vůbec nešlo a když těsně před poločasem z další ojedinělé střely domácí odskakují na dvougólové vedení, opakuje se tradiční scénář, kdy prohráváme o 2 góly a myslíme na obrat. Ten bohužel nepřišel, místo toho po naši převaze prvních 10 minut druhé půle domácí trefují dva góly, které už se opakovat nemůžou, jak jsem psal, napadalo jim tam vše, do čeho kopnuli. My se dnes nemohli vůbec prosadit, ve druhé půli jsme to korunovali dalšími 2 samostatnými úniky na domácího gološa, které jsme snad ani pořádně nezakončili. Až za stavu 6:0 jsme se dostali k penaltě, kterou proměnil Kotouček. Náš zmar už korunovala poslední 5 minutovka po penaltě, kdy jsme si vytvořili další 3 jednoznačné tutovky, ale nedokázali jsme trefit ani tu prázdnou bránu a místo toho nastřelovali brankovou konstrukci. Kdyby zápas skončil divokou remízou 6:6, nikdo by se nemohl divit, na kdyby se ovšem nehraje, v zápase jsme selhali v zakončování šancí a místní legendy praví, že kdyby tam zelenobílý výběr hrál dodnes (psáno v pondělí), tak by gól nedal.