Soutěžní zápas (21.kolo)
PŘEČTENO : 363
2 : 4
Svratka BrnoÚjezd A
Na Svratku jsme jeli bez absentujícího Lidmily, zato do sestavy se vrátili Michálek a Malíř. V prvním poločase se utkání nevyvíjelo, že by ve výsledku mělo padnout 6 gólů. Většinu času držíme míč na kopačkách, Svratka hrozila pouze z brejků. Největší šanci prvního poločasu spálil Malíř, jehož přesným centrem našel Urban, ale Mira nedokázal v těžké pozici uklidit míč do brány. Domácí nám o chvíli později potvrdili známé pravidlo nedáš dostaneš, kdy po rohu se odvrácený míč vrátil do vápna, nedokázali jsme odkopnout míč a vysokou svící se podařilo domácím na 2x dostat do sítě. Gól do poločasu, z naší strany to nebyl úplně maximální výkon. Druhý poločas se nesl ve znamení toho prvního s tím, že našich šancí začalo přibývat. Nicméně Svratka po dalším rohu odskakuje na 2 brankové vedení a Odehnalova past byla nachystána (pozn. autora - je to Újezdský jev, kdy necháme soupeře odskočit o 2 branky, abychom pak utkání otočili.). Ještě, než jsme začali skóre otáčet se musel 3 vyznamenat Mrkva, který zavřel bránu a nechal se od domácích trefovat. V 58. minutě jsme vystřídali, stáhli hru na 3 obránce a dopředu se vysunul k útočníkům Patrik Bednář. Pak již nastala naše silná desetiminutovka, kdy se nejdříve 2x prosadil střídající Čáp a následně i náš brankář Mrkva, který dlouhý nákop směřoval do vápna a tam si jej domácí nešťastně prodloužili do sítě. Další gól měl na hlavě Horňák, jemuž nacentroval Kotouček, ale domácí brankář si s hlavičkou s námahou poradil. Tečku za utkáním udělala pohledná kombinace, kdy si Urban narazil míč s Horáčkem a Ivoš nehamounil a předložil před prázdnou bránu Horňákovi a ten zvýšil na 4:2, zároveň s gólem přišel poslední hvizd utkání. Opakovaně jsme na jaře museli otáčet stav 0:2 a to již ve 4. zápase, nicméně sílu na otáčení výsledku máme a momentálně jsme na 4. místě se ztrátou 6 bodů na 2. Jevišovice.