Soutěžní zápas (14.kolo)
PŘEČTENO : 389
3 : 3
MiroslavÚjezd A
První jarním mistrák proti Miroslavi máme za sebou. Utkání hráno nahoru dolu ve vysokém tempu a hlavně s množstvím šancí. Zatímco domácí 2 góly střelili, první po samostatném úniky domácího útočníka a druhý po penaltě, my jsme v první půlce nemohli svoje šance přetavit v branky. Kotouček neseřídil dobře mířidla a poloodkrytou bránu přestřelil, Malíř tváří v tvář gološovi stříli dost vedle a Horáček mijí úplně volnou bránu poté, co udělal kličku gološovi. Abych nepsal jen o našich šancích, velké šance měla i Miroslav, dalekonosnou střelu vyškrábl Šplouchal na poslední chvíli na roh a měli jsme asi takovou osmiminutovku, kdy jsme byli v útlumu a domácí měli 3 šance na gól, ale nedokázali prostřelit Šplouchala. Nicméně stav první půle byl 2:0 pro Miroslav a Csaplárova past byla nachystaná. Ve druhé půli už bych řekl, že bylo na hřišti jedno mužstvo a to naše. Ještě, než jsme začali utkání otáčet, dali jsme Miroslavi šanci zvýšit na 3:0 a rozhodnou utkání, naštěstí nás podržel šplouchal a tak se začala postupná otočka utkání. Malíř vymotal u lajny obránce, centrem našel volného Kotoučka a ten z voleje propálil gološa. Neuběhlo ani 10 minut a my jsme srovnali. Bojovností jsme nevzdali zdánlivě ztracený balon, vybojovali jsme si roh a z něj se prosadil Michal Horňák. Aby toho nebylo málo, tak se po další asistenci Malíře prosadil přízemní střelou Horáček a skóre utkání bylo otočeno. V ten okamžik se začaly vršit šance a my jsme je nedokázali zakončit. Byla tam nádherná střela, kterou domácí gološ skvěle vyrazil, Ivoš Urban si narazil s Polákem a postupoval sám na gološe, ten ovšem vytasil další zákrok a podržel svůj tým, další šance zůstaly nevyužity a to nás mrzelo, zvlášť, když domácí dohrávali o 10 lidech. Nicméně v závěru uktání jsme 2x nedokázali odkopnout míč a přišly 2 rohy a z toho druhého bohužel inkasujeme na 3:3. Do konce utkání sice zbývaly 4 minuty a my jsme se ještě snažili strhnout výhru na naši stranu, jenže náš vabank nás mohl stát i ten 1 bod, ovšem Šplouchal správně vyhodnotil situaci a u míče byl dřív, než domácí útočník, který by si na něj zopakoval samostatný nájezd. Bod z venku berem, průběh byl divokej, ale mohlo se i prohrát.