Přátelský zápas (4.kolo)
PŘEČTENO : 349
2 : 8
OtniceÚjezd A
Ve druhém přípravném zápase nás hostily Otnice. Až na 2 absence jsme byli v plné sestavě. Začátek zápasu jsme se trošku hledali, čekali na to, co udělá soupeř. Od zhruba 10 minuty jsme se dostávali do šancí, Urban byl velmi aktivní na své straně útočné poloviny. Gólově jsme se prosadili po čtvrhodině utkání, kdy skóre otevřel Přema Polák přesným lobem. Na 2:0 zvýšil po rohu nakrátko Kuba Lidmila, prosadil se střelou na bližší tyč. Otnice zanedlouho snižují, když se podařilo jejich útočníkovi konečně po 10 odmávaných ofsajdech utéci a poté, co se dokázal dostat i kolem Šplouchyho, dováží míč až do brány. Poté, se uvolnil ve vápně Mira Malíř, ale ze 3 pokusů mu do sítě prošel až ten třetí. Odpovídáme gólem, kterým odskakujeme na 3:1, ke konci poločasu se opět trefuje Malíř a skóre úvodní části uzavírá . Šancí bylo na vyšší vedení, jen s jejich proměňováním jsme měli potíž. Hrozili jsme z obou křidelních prostorů a i presink po ztrátě míče dělal Otnicím problémy. Domácí několik šancí měli také, ale většina mířila mimo 3 tyče a Šplouchy neměl moc práce. Do druhé půle se sestava obměnili na některých postech, aby se do hry dostali také náhradnící. Obraz hry byl podobný jako první půli s tím rozdílem, že více šancí si začaly vytvářet i Otnice, ovšem narážely na spolehlivě chytajícího Mrkvu. Postupně jsme navyšovali skóre, kdy se trefuje po dorážce Adam Kroupa, nejmenší muž na hřišti Eda Kotouček, který prodlužuje Lidmilův přímák do sítě. Svůj úunik po křídle zakončil přesně k tyči Patrik Bednář a podruhé se prosazuje i Kuba Lidmila, který zužitkoval nepřesnou rozehrávku Otnic a v samostatném úniku chladnokrevně zakončil. Otnice mezitím dokázaly snížit, když po naší nepřesné rozehrávce vzadu se jejich útočník zachoval chladnokrevně a propálil vše před sebou. Druhá půle nám trošku nastavila zrcadlo, kdy jsme zjistili, že po prostřídání si nadále vytváříme dostatek šancí, nicméně vzadu se nám otevřelo dost okýnek, kam si hráči Otnic často zabíhali. Konečné resumé bylo 8:2 pro nás a v dalších přáteláku si ověříme připravenost na jarní část proti Líšni U19.