Přátelský zápas (3.kolo)
PŘEČTENO : 332
2 : 1
Újezd AKobeřice
Přesně měsíc přes startem jarní části letošní sezóny jsme sehráli první přátelské utkání proti tradičnímu protivníkovi z předsezoních klání. Obě mužstva pocítila absenci 3-4 hráčů základní sestavy. Nám ze zdravotních důvodů, případně z dovolené chyběli Horňák, Michálek, Horáček a Urban. I tak jsme odehráli dobré utkání. Obě mužstva hrála fotbal po zemi bez zbytečných nákopů. Šlo vidět, že to pro nás byl první zápas, takže nějaká nepřesnost se sem tam vyskytla. V prvním poločase si obě mužstva připsala po jedné gólovce, kdy se vyznamenali gološi. Nejdřív Malíř z vápna protáhnul brankáře Kobeřic a po tom po rohu reflexivně zasáhl Šplouchal. Poločas byl 0:0 s hrou převážně mezi vápny. Do druhé půle lépe vstoupily Kobeřice, když po naši špatné rozehrávce využili rychlý brejk a po centru z pravé části hřiště Kobeřický útočník zamířil přesně mezi tři tyče. V tento moment jsme byli v menším útlumu a o pár minut později musel Havránek vykopávat z brankové čáry míč směřující do brány. O vyrovnání se postaral Pavel Staňa, který zužitkoval presink Mirka Malíře a po přihrávce od Kuby Lidmily zamířil přesně k tyči. Obě mužstva předvedla pár střel nad, z naší strany to byli Vykoukal a Kotouček. V poslední minutě převážil vítězství na naší stranu Eda Kotouček, který si po odvráceném rohu zpracoval míč u střídaček a navedl si jej nikým neatakován na střed a přesnou ranou k tyči rozhodl o našem vítězství.