Soutěžní zápas (1.kolo)
PŘEČTENO : 453
4 : 2
Újezd AMiroslav
V posledním podzimním kole k nám přijel soupeř z Miroslavy, který byl před zápasem nad námi o 3 body. Před zápasem jsme se museli vypořádat s absencí kapitána Michala Horňáka, kterému se v sobotu narodil syn Daniel. Od začátku střetnutí jsme udávali tempo, hned z první střely na bránu trefil Kuba Lidmila tyč hostující svatyně. O pár minut později nám není uznán gól, kdy Urban odehrál míč před hostujícím brankářem, od kterého se odrazil k Lidmilovi, ten jej sice dostal do sítě, ale píská se faul na brankáře. Do vedení jsme se přeci jen dostali, Ivo Urban předskočil váhajícího obránce Miroslavy a lobem překonává hostujícího brankáře. O nádherný moment v utkání se postarala útočná trojice. Po ose Horáček-Urban-Horáček přiťukává Horajda efektivní patičkou Kotoučkovi a ten propálil gološa. Druhý gól jako by nás uspal. Hra se přelévala mezi vápny s hodně nákopy. V první půli nám nešly vůbec rohy a po jednom z nich hosté rychlým brejkem snížili, když se hostující hráč dostal až před Mrkvu a pěknou střelou snížil. Druhý poločas začal vlažně a opatrně z obou stran. Množily se souboje uprostřed hřiště. Na 3:1 jsme odskočili, když Horáček doběhl zdárně ztracený míč, při postupu do vápna hostů se trošku s míčem zamotal, nicméně včas jej předložil Kotoučkovi, který z první opět prostřelil hostujícího gološa. Aby toho nebylo málo, o pět minut později Hanuš prostrčil míč na Kotoučka a ten pěknou ranou završil svůj první hattrick v mužské kategorii. Hosté stihli už jen zmírnit skóre parádním trestňákem, který proměnil hostující kapitán. Podzim jsme tedy zakončili zaslouženou výhrou a tím pádem jsme se díky skóre posunuli před našeho soupeře na 6. místo.