Soutěžní zápas (11.kolo)
PŘEČTENO : 444
4 : 2
JevišoviceÚjezd A
Utkání začalo pro nás dobře, prvních 15 minut jsme kontrolovali hru, dali gól, nastřelili břevno a měli ještě jednu loženou šanci. Gólově se prosadil Martin Hanuš po zpětné přihrávce od Pavla Staňi. Jenže pak jsme nepochopitelně vypnuli, hrubé individuální chyby nás stály nejen brzké vyrovnání, ale také zcela nepochopitelný gól do šatny, když kopeme ve 45. minutě roh a naši laxností si necháme utéct soupeře a ten svůj samostatný únik proměnil gólem do šatny. Nutno podotknout, že domácí měli ještě minimálně 2 tutovky, kdy to dost zavánělo dalšími góly. Hned po nástupu do druhé půle se v samostatném úniku ocitá Pavel Staňa, ale levou nohou trefuje jen domácího brankáře. Opět bych řekl 10 minut jsme lepší, jenže pak zase přijde zkrat. Čáp trefí svým odkopem na malém vápně domácího hráče do řitě a od něj se míč odrazí k dalšímu domácímu, který zakončuje do prázdné brány. Bohužel jsme se nedokázali vyrovnat s absencemi v obraně a středu zálohy a ve druhé půli do byl slušnej průchoďák, kdy jen díky nemohoucnosti domácích skóre neskončilo vyšším rozdílem. Na 4:1 zvyšují domácí po centru z levé strany a opět nikým nehlídaný domácí hráč zakončuje do poloodkryté brány. Posledních 15 minut diktujeme tempo, snižujeme gólem Luby Vykoukala, máme tam další pokusy, standardky, domácí 15 minut před koncem odpadli fyzicky a mohli jsme snížit na rozdíl 1 branky, ale Polouček byl při gólové střele v ofsajdu. Bohužel prohráváme podruhé za sebou, nestačí hrát 15 minut od začátku a 15 minut do konce...