Soutěžní zápas (4.kolo)
PŘEČTENO : 463
1 : 4
TroubskoÚjezd A
Jako Jekkyl a Hyde si dnes museli připadat újezdští příznivci kopané. První poločas byl z naší strany katastrofalní. Ano mohli jsme vést 1:0, kdyby Horáček trefil zcela prázdnu bránu, ale také jsme mohli první půli prohrát 3:0 a nikdo by neřekl ani popel. Domácí byli důraznější a hladovější. Ve 20. minutě kopali penaltu a tu trestuhodně nedali. Po našem nedůrazu na lajně se prosadil ve 29. minutě Janusis. Další 2 šance domácí zahodili zejména, když domácí útočník minul míč před zcela odkrytou naší bránou. V 2. poločase byl v kabině průvan, řekli jsme si, že se nebudeme na hřišti neustále hádat a hned ve 46. minutě nám nabídli domácí vyrovnání. Hanuš z první střílel, jeho střela by nejspíše ohrozila rohový praporek, nicméně do dráhy střely dává hlavu domácí stoper a neomylně usměrňuje míč za záda domácího gološa. Neuběhly ani 3 minuty a Kroupa se dobře uvolnil na lajně, narazil si s Horáčkem a střelou zpoza obránce nachytal na lelkách domácího gološa. Během 4 minut jsme dokázali po hrůzostrašném prvním poločase skóre otočit a najednou to byli domácí, kdo musel dotahovat. Nutno podotknout, že šanci zvrátit zápas měli víc než dostatek, ale místo střelby to domácí hráli až do kuchyně, dvakrát promáchli v našem vápně ve velmi nadějných pozicích. Druhou půli jsme změnili přístup, hráli jsme obětavěji a hlavně o 100% důrazněji než domácí, což byl jediný faktor, kvůli kterému nás přehrávali. V 71. minutě Hanuš nádherně našel po standardce Jedličku a ten se hlavou nemýlíl. Od skočili jsme soupeři na dvě branky a mohli jsme hrát čistě na brejky. Domácí měli sice optickou převahu, ale zakončení bylo buď zbrklé, nebo jsme jej dokázali zblokovat. Na 4:1 zvyšoval Urban, který obešel 3 protihráče a zpoza vápna vymetl šibenici domácí branky. Po prvním poločase jsem moc nevěřil, že zápas vyhrajeme, ale kluci po poločasovém proslovu začali hrát hru, co chceme, přestali jsme po sobě štěkat a neslo to svoje ovoce. Zápas byl nahoru dolů a kdyby skončil výhrou domácích nebo divokou remízou, nikdo by se nemohl divit. Domácím jsme ovšem dali lekci z produktivity a vezeme důležité 3 body.