Soutěžní zápas (2.kolo)
PŘEČTENO : 505
1 : 1
ÚnanovÚjezd A
Hodnocení utkání pohledem trenéra: Prvních deset minut byl v naši režii a hrály jsme kombinační fotbal po zemi, ale poté jsme se přizpůsobili hře soupeře a začalo se převážně nakopávat a běhat nahoru a dolu, což více vyhovovalo soupeři a dostával se i do velmi slibných situaci a jen díky gólmanovi skončil poločas 0:0. Druhá půlka byla hodně podobná. V 84. minutě se nám konečně podařilo vstřelit gól, když Ivo Urban přízemní střelou zpoza vápna prostřelil brankáře soupeře na bližší tyč. Hned v následující minutě jsme mohli zapas rozhodnout, když jsme šli tři na jednoho, ale situaci jsme nezvládli a nevyužili. Bohužel v 87. minutě po zmatcích v naší obranné fázi jsem přišli o vedeni, když domácí vystřelili gól hlavou, na kterou nás gólman už nedosáhl. Ztráta bodu mě mrzí, ale asi to byla zasloužena dělba bodu. Nam to určitě ukázalo, na čem musíme dal pracovat a ze v tomto tymu je velká síla.