Pohárový zápas (3.kolo)
PŘEČTENO : 748
0 : 1
Újezd ABohunice
Zápas jsme odehráli se ctí. Soupeř byl lepší, nicméně snažili jsme se vyrovnat se techničtějším hostům vyrovnat bojovností. Pro nás netradiční termín utkání, pro soupeře - dlouholetého účastníka krajského přeboru a divize je tento termín běžný. Zápas jsme začali v 10 lidech a vyčkávali, než dorazí opozdilec Malásek. Od začátku utkání měli míč na kopačkách hosté, do šancí jsme je nepouštěli nebo je pochytal opět skvělý Nováček. Za poločas si připsal několik zákroků, kterými podržel náš tým. Přiznám se, že my jsme si moc šancí nevypracovali. Jednak to bylo někdy naší nepřesností, zejména malou razancí přihrávek a také to bylo způsobem hry soupeře, která nám to prostě neumožňovala. Poločas jsme udrželi 0:0. Určitě jsme chtěli v utkání co nejdéle držet nulu, nicméně soupeř se dostal v 53. minutě do vedení, když využil jednoho z dlouhých autů Krále a odražený míč si ve vápně našel Lacko a propálil vše, co mu stálo v cestě. Spoláhali jsme na brejky, ale v zápase se objevovaly hluché pasáže, kdy jsme balóny jen odkopávaly a ty si sbírali stopeři Bohunic a znovu je tlačili do našeho vápna. I ve druhém poločase naše akcie na vstřelení vyrovnávacího gólu držel Nováček. Bohužel my jsme nedokázali bránu Bohunic nějak výrazněji ohrozit. Bereme to pozitivně, změřili jsme síly s jedním z nejsilnějších účastníků našeho kraje a dokázali jsme bojovností odehrát z naší strany dobré utkání.