Soutěžní zápas (25.kolo)
PŘEČTENO : 26259
2 : 1
Újezd AHorní Kounice
Díky zremizovanému zápasu v Heršpicích potřebujem k záchraně vyhrát nebo doufat v prohru Moutnic. Do utkání jsme měli celkem dobrý vstup, hostující obranu prověřoval zkraje utkání aktivní Fila a z druhé strany Fraj. Hosté přečkali úvodní tlak a naopak mohli jít do vedení, Hostující Sobotka z 20 metrů trefil skákající míč a Nováček předvedl pěkný zákrok a vytěsnil míč na roh. Po rohu na druhé straně jsme mohli jít do vedení, Kalvoda pěkně kopl roh na bránu a hostující gološ tak tak vytěsnil míč a při zákroku se zamotal do sítě v brance. Do vedení nás poslal rychlý brejk, hosté ztrazili na naši půlce míč a my šli do brejku 4 na 2. Smolka potáhl míč, před vápnem dal nalevo Kalvodovi který z první poslal křižný míč na pravou stranu, kam si naběhl Kamenický a ten překonal gološa hostů. Do poločasu jsme kontrolovali míč a do kabin se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas začal stejně jako první. Do dvoubrankového náskoku jsme se dostali spornou situaci. Hostující stoper si na půlce zpracovával míč a nastřelil si vlastní ruku. Rozhodčí zapískal a hosté, věnující se diskuzím s rozhodčím nezareagovali na rychle rozehraný míč, který se dostal k Čápovi a ten ze 20 metrů křižně trefil k tyči - 2:0. Místo uklidnění jsme začali hrát zbytečně laxně a přišel trest. Nejnebezpečnější hráč hostí Sobotka si naběhl na centr do vápna a nekompromisním volejem nedal Nováčkovi šanci. O chvilku později se ovšem nechal vyloučit hostující hráč, když dostal 2x ŽK za protesty a utkání jsme poté již ubránili. Natáhli jsme šňůru bez prohry na 7 zápasu a jistě jsme již zachránění.