Soutěžní zápas (24.kolo)
PŘEČTENO : 32768
2 : 2
Horní HeršpiceÚjezd A
Vést 2:0 a nevyhrát se nám povedlo v Heršpicích. Po výsledcích z posledních zápasu jsme si nejspíše mysleli, že se Heršpice porazí samy a ejhle, oni bojovali a nedali to zadarmo. V prvním poločasu si oba týmy vytvořily zhruba stejně šancí ke vstřelení gólu a my aspoň jednu využili. Klasický gól do šatny si po hlavičce Chlubného srazil domácí hráč do brány. Hned po gólu skončil první poločas. Druhý poločas jsme začali lépe a Chalupa z boku prostřelil domácího gólmana. Mohli jsme vést dokonce 3:0, střídající Slováček běžel z půlky sám na gólmana, ale střilel brzo z vápna a domácí gološ dobře zasáhl. To byl zlomový moment, který obrátil vývoj utkání. O pár minut později fauluje ve vápně Pospíšil a domácí snižují. Za pět minut od snižení centruje domácí hráč přes Fraje a Pospíšila a Peťa Kalvoda se pěkně trefil bohužel do vlastní branky. Domácí cítili šanci na výhru a měli ještě několik závarů, které pochytal Nováček. Také jsme mohli ke konci zápasu vyhrát, ale nedokázali jsme finálně řešit brejkové situace.