Soutěžní zápas (11.kolo)
PŘEČTENO : 32768
3 : 0
Újezd AHorní Kounice
Utkání jsme rozhodli již v 1, půli, když jsme se dostali do vedení 2:0. Nejdříve otevřel skóre Horáček Michal, jenž, proměnil penaltu po faulu na Semmlera. Na 2:0 zvyšoval Kašparovský, Chalupa centroval na Kalvodu, ten dával z první míč před bránu a Kapin nikým nehlídán zvyšoval na 2:0. Hosté neměli v první půli žádnou šanci, jediný, čím se prezentovali tak byly tvrdé zákroky a zejména zákroky na Horáčka volala spíš po červené než po žluté. Do druhé půle jsme šli s cílem hlavně neinkasovat v prvních 5. minutách, jak je u nás v domácích utkáních zvykem a to se povedlo. Hosté se sice dostávali více do šancí, ale ty v klidu řešil Nováček. Trenér Řeřicha měl díky průběhu zápasu možnost prostřídat všechny 4 nahrádníky a ti se bez problému zapojili do hry. Na 3:0 zvyšoval Jura Chalupa. Tumanyan centroval z půlky míč do vápna a jediné zaváhání hostujícího gólmana v celém utkání potrestal Chalupa prodloužením centru do brány. My sme se definitivně uklidnili a začali hrozit z brejků. Hosté až na 1 průnik neohrozili Nováčka a připisujem důležité vítězství, které nás posunuje v klidu do středu tabulky...