Soutěžní zápas (3.kolo)
PŘEČTENO : 32768
0 : 3
ZbýšovÚjezd A
Do Zbýšova jsme odjeli, i když je tým značně zdecimován zraněními. Po předešlých zápasech, kdy jsme nebyli horším týmem sme konečně k aktivitě dokázali vstřelit i branky. O první úspěch se postaral Chalupa někdy kolem 15. minuty. Kalvec si pohrál za půlkou s bránícím protihráčem a vyslal Chalupy do samostatného úniky, který Jirka zkušeně zakončil. Gól nás trochu uklidnil, měli sme mezihru a domácí hrozili pouze ze standartek, které byly velmi nebezpečně. Po jednom z rohů blbě boxoval Nováček a Kamenický na 2x vyhlavičkoval míč z brankové čáry. Do poločasu jsme si vytvořili další šance. Fraj promáchl před prázdnou bránou, Kapin střilel těsně vedle šibenice. Pojišťovací gól jsme stihli ještě do půlky. Kalvec opět ukličkoval obránce, tentokrát na druhé straně a do vápna nahrál Báderovi, který technicky zakončil k tyči. Do druhého poločasu jsme šli s cílem přidat 3 gól a dohrát vzadu na nulu. Domácí otevřeli hru a nám se nakupily šance. Postupně se v nich objevili Kalvec, Kapin, Chalupa, kterému ve vápně zhatil obránce šanci evidentní rukou, a David Staňa, kterej chtěl balon donést až do brány, nicméně skluzem mu jej sebral bek. 3. gól jsme přidali po trestňáku Čápa, na který si výborně naskočil Semmler a zvýšil na 3:0. Nováček se v druhé půli sice nenudil, ale domácí nebyli nebezpeční, pokusy míjely branku a zbytek si Macan posbíral. Vezem vzhledem k sestavě, ve které chybělo 5 lidí cennou a zaslouženou výhru.