Soutěžní zápas (1.kolo)
PŘEČTENO : 32768
3 : 0
TuřanyÚjezd A
Krutý výsledek vzhledem k tomu, co se dělo na hřišti. Do utkání jsme vstoupili hodně nepřesně, nervózně. Po 10 minutách jsme se konečně na hřišti zorientovali, a pomalu začli hrát, co jsme si před zápasem řekli. 1. Půli se hrálo vyrovnaně, mohli sme jít do vedení, chybu domácího stopera, kterej hodně podběhl balón mohl využít Mikojan. Byl sám proti gólmanovi, ale bohužel netrefil branku a to nás mrzelo. Za 2 minuty sme udělali velkou chybu ve středu pole a rychlý brejk zakončil domácí snajpr Smetana. Podle mého názoru a po tom co to potvrdil i domácí stoper jsme měli kopat v první půlu penaltu, ale rozhodčí se ji asi bál odpískat, to bylo za stavu 0:0. Do druhé půle jsme vlétli aktivněji, domácí nevěděli co si počít a začali se kupit naš šance. Mikojan hlavičkoval do boční sitě. Kalvodova gólová hlavička trefila domácího gološa a Poulíkovu ránu ze 30 metrů zastavilo břevno. Tyto šance nás mrzeli. Nenápadnou akcí bohužel zvýšil vedení domácích opět Smetana. Ještě sme se pokusili se zápasem něco udělat, ale bohužel v 90 minutě po chybě Nováčka, kterýmu nevyšla klička uklidil do prázdné brány Sýkora. Krátce po rozehrávce rozhoda ukončil střetnutí. Pro nás až moc krutý výsledek, bohužel Tuřany využili všechny šance co měli a my žádnou, v tom byl dnes rozdíl. http://skturany.rajce.idnes.cz/muzi_A%2C_SK_Turany_-_SK_Ujezd_u_Brna%2C_sez._2014_15%2C_1.B%2C_skupina_B%2C_1.kolo%2C_10.8._2014/# fotogalerie od turanskeho fotografa....