Soutěžní zápas (7.kolo)
PŘEČTENO : 32768
2 : 0
Újezd AVeverská Bítýška
V souboji o první místo jsme hostili Bitýšku. Už v 5. minute sme kopali penaltu, když si Mikojan obhazoval obránce, který zahrál ve vápně rukou. Mikojan ovšem penaltou pohrdl a stav zůstal 0:0. Soupeř si za první půl nic nevytvořil a prezentoval se velmi hrubou hrou plnou faulů. šanci na vstřelení měl Fraj, ale jeho pokus se nevešel mezi tyče. Do vedení nás dostal Kalvoda Martin, jenž z první zužitkoval centr Chalupy. Do konce poločasu měl šanci ještě Čáp, jenž si v souboji z brankářem, který byl dost z brány pomohl nepřesným centrem. Do druhého poločasu měli hosté asi 10 minut více ze hry, ale na to, že se nacházejí na špici tabulky jejich hra odpovídala snažení malých dětí na nějakým plácku. Po vymanutí z tlaku jsme celkem solidně hráli na brejky. Fraj postupoval 3x z boku do vápna, ale jen jednou to řešil střelou mezi tyče. V 60. minutě se uvolnil na straně Bělohlávek, poradil si i se stoperem a prudkou ranou nedal gološovi šanci. 2:0. Zbytek zápasu se nesl v našem boji proti ofsajdu a dobře chytajícím gološovi. Vyhráli sme zaslouženě 2:0 a snad pojedem potvrdit formu do Ořechova...