Soutěžní zápas (2.kolo)
PŘEČTENO : 32768
0 : 3
OpatoviceÚjezd A
Ke druhému zápasu v okresním přeboru jsme nastoupili na půdě Opatovic. Soupeř nám dal zabrat už před zápasem, když se k nám dostali informace, že soutěž ani nepřihlásili. Nicméně po kontumaci v Moutnicích soupeř přeci jen hrál a tak nám nezbývalo nic jiného, než k zápasu vycestovat. Chyběli Nováček z důvodu dovolené a Chalupa z důvodu prací na domě. V úmorném vedru jsme tedy nastoupili k zápasu, do kterého jsme šli s jasnou podmínkou a to vítězství. Domácí úporně bránili hned od začátku utkání a bylo víceméně jasné, že nás nečeká nic lehkého. Šance jsme si vytvořili hned od začátku utkání, kopali jsme standartku a míč se dostal na hlavu Semmlerovi, ten z malého vápna hlavičkoval 15 centimetrů vedle. V další šancí se ocitl Kalvoda, ale levačkou poslal míč vysoko nad, stejně si vedl ten stejný hráč o pár chvil později, kdy nevyužil odražený míč na vápně a opět jej poslal vysoko nad domácí branku. Opatovice se do šancí skoro vůbec nedostali, ojedinělou šancí pro ně byl volný přímý kop z 25 metrů, který kozel musel vyškrábnout na břevno. Do kabin se šlo za stavu 0:0. O přestávce přišel na řadu uragán Řeřinho v naši šatně a jednoznačný cíl dovést zápas do vítězného konce. Druhá půla byla prvních 20 minut velmi rozháraná, nedokázali jsme soupeře ničím přehrávat. Zlom nastal při střídání. Laďa Nedoma byl na hřisti pouhou minutu, když si přivodil velmi nepříjemné zranění kolene, které ho vyřadí na dlouhou dobu ze hry. 3 minuty po tomto zranění si Kalvoda zpracoval ve vápně míč, suverénně udělal gološa a poslal konečně míč do domácí branky. 1:0. Po tomto gólu jsme jasně převzali otěže zápasu a začali diktovat tempo. Vyústění pro nás byl druhý gól, který vstřelil po individuální akci Dan Bělohlávek, umyl stopera i předstopera a poslal míč do sítě. 2:0. třetí gól jsem bohužel neviděl, prostože jsme připravovali Laďu Nedomu k převozu do nemocnice, pro kterého přijela sanitka.Gól vstřelil opět Dan Bělohlávek, kterýmu prý nezištně přihrál \\\"Rolling Stone\\\" Řeřicha. 3:0. Skóre bylo jasné, my jsme už pak kontrolovali zápas a dovedli ho do vítězného konce. Laďovi Nedomovi přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat na pažit.