SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 03.11.2019
Velké Bílovice - Újezd A (97x)
STŘELCI A-tým
1. Tomáš Malásek 7
2. Michal Horáček 5
3. Michal Horňák 4
4. Michal Jedlička 3
5. Martin Hanuš 3
6. Eda Kotouček 1
7. Jiří Chlubný 1
ODKAZY TÝMY
4455SK Újezd u Brna
4408SK Žatčany
3659SK Křenovice
3179Čechie Zastávka
3007FC Pálava Mikulov
2993SK Tuřany
2934FC Slovan Brno
2906TJ Tatran Kohoutovice
2794TJ Šaratice
2744FC Veselí nad Moravou
2737RAFK Rajhrad
2729SK Šlapanice
2594FC Ivančice
2579SK Měnín
2554TJ AGRO Milotice
2389Sokol Babice nad Svitavou
2327SK MOGUL Vacenovice
2305MFK Modřice
2283TJ Sokol Podolí u Brna
2255TJ Ochoz u Brna
2246FC Hustopeče
2186SK Žarošice
2061FK Ořechov
2043ASA ES Únanov
2009FC Židlochovice
2007FC Sokol Lovčice
2004TJ Sokol Otnice
1980Sokol Troubsko
1958SK Blučina
1943Sokol Hroznová Lhota
1903SK Slatina
1899SK Vojkovice
1898FC Svratka Brno
1895SK Moutnice
1891FK Hrušovany u Brna
1865 Blažovice
1854FC Rosice
1852Družstevník Starý Poddvorov
1850Sokol Žabčice
1818FC CVM Mokrá-Horákov
1797Sokol Těšany
1790TJ Tatran Starý Lískovec
1763 Rajhradice
1744SK Dolní Kounice
1742TJ Sokol Novosedly
1715FC Čebín
1715Lokomotiva Horní Heršpice
1696 MCV Brno
1691SK Prace
1672FK Sokol Japo Střelice
1660SK Moravská Slavia Brno
1632TJ Sokol Kobylnice
1599Sokol Kněždub
1573FK Znojmo IE
1547FK SAZ Blatnice
1546FC Nordic Brno
1540SK Bošovice
1444TJ Viktoria Želešice
1261TJ Sokol Pohořelice
1226FC Moravský Krumlov
1209FC Dosta Bystrc-Kníničky
1174 Jevišovice
1135TJ Sokol Přímětice
1095TJ Družstevník Nikolčice
1065TJ Tatran Bohunice
1035TJ Sokol Hevlín
1027 ČAFC Židenice
1001FC Sparta Brno
976FC Miroslav
953TJ Sokol Tasovice
944FKM Kahan
934OFS Břeclav
911FC Medlánky
886FC Boskovice
735FC Kuřim
723FK Hodonín
679TJ Sokol Velké Němčice
582SK Jundrov
192AFK Tišnov
169SK Slavkov u Brna
162FC Kyjov
153SK Ráječko
150SK Pozořice
87TJ Tatran Rousínov
85TJ Jiskra Strážnice
67 Uhřice
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Přípravka ml.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2NE 01.09. 11:00Měnín
21:1
Újezd Příp. ml. 73x
S3ÚT 03.09. 17:00Újezd Příp. ml.
21:6
Újezd Příp. ml. 55x
S4NE 08.09. 09:30Újezd Příp. ml.
23:4
Prace 59x
S4NE 08.09. 10:30Újezd Příp. ml.
6:9
Pozořice 52x
S1ÚT 10.09. 17:00Újezd Příp. ml.
12:4
Měnín 44x
S5SO 14.09. 11:00Ochoz u Brna
12:8
Újezd Příp. ml. 43x
S6NE 22.09. 09:30Újezd Příp. ml.
19:3
Viničné Šumice 37x
S6NE 22.09. 10:30Újezd Příp. ml.
11:6
Šlapanice 48x
S7NE 29.09. 10:30Prace
7:14
Újezd Příp. ml. 39x
S8NE 06.10. 09:00Újezd Příp. ml.
14:6
Pozořice 33x
S8NE 06.10. 10:00Újezd Příp. ml.
1:1
Blažovice 39x
S9SO 12.10. 11:00Ochoz u Brna
17:1
Újezd Příp. ml. 33x
S9NE 13.10. 09:00Šlapanice
11:24
Újezd Příp. ml. 30x
S10SO 19.10. 11:00Újezd Příp. ml.
12:9
Babice nad Svitavou 34x
S10PO 21.10. 17:00Újezd Příp. ml.
15:3
Blažovice 25x
S11ÚT 22.10. 17:00Viničné Šumice
2:5
Újezd Příp. ml. 18x
S11SO 26.10. 12:45Babice nad Svitavou
:
Újezd Příp. ml. 24x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SOUPISKA TÝMU
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák