20.09.2021  Přípravka st. | Vítězný zápas starší přípravky v neděli 19.9. v Blučině | RadekTalsky |
05.09.2021  Přípravka st. | První zápas starší přípravky v sezóně 2021-22 | RadekTalsky |
02.07.2021  Přípravka st. | Výsledky z turnaje st.přípravek 26.6. v Těšanech | RadekTalsky |
16.06.2021  Přípravka st. | BISON CUP _turnaj starších přípravek v sobotu 26.6. | RadekTalsky |
16.06.2021  Přípravka st. | BISON CUP 2021 fotbalový turnaj v Těšanech pro přípravky ( starší - sobota 26.6. / mladší - neděle 27.6. ) | RadekTalsky |
09.04.2020  Přípravka st. | Dětem, rodičům, trenérům a všem příznivcům fotbalu těch nejmenších. | JoHud |
Sezóna: |
---|
Typ | Kolo | Datum | Domácí | Hosté | ||
---|---|---|---|---|---|---|
S | 19 | ÚT .. : | Volný los | Hrušovany u Brna | 75x | |
S | 1 | NE 29.08. 09:00 | Újezd Příp. st. | Rajhradice | 162x | |
Kamča Janírková 4x, Adam Vaverka 2x, Patrik Vach 1x, Ondra Mička 1x, Standa Hvozdak 1x | ||||||
S | 2 | NE 05.09. 13:30 | Ořechov | Újezd Příp. st. | 158x | |
Filip Janírek 2x, Adam Vaverka 1x, Ondra Mička 1x, Kuba Toman 1x | ||||||
S | 3 | NE 12.09. 09:00 | Újezd Příp. st. | Žabčice | 161x | |
Adam Vaverka 2x, Kuba Toman 2x, Filip Janírek 1x, Sam Skřeček 1x | ||||||
S | 4 | NE 19.09. 09:00 | Blučina | Újezd Příp. st. | 172x | |
Kamča Janírková 2x, Paťa Vach 2x, Kuba Toman 2x, Sam Skřeček 1x, Ondra Mička 1x | ||||||
S | 5 | ČT 23.09. 17:30 | Újezd Příp. st. | Želešice | 174x | |
S | 6 | ÚT 28.09. 16:00 | RAFK/Modřice | Újezd Příp. st. | 179x | |
S | 7 | NE 03.10. 10:00 | Újezd Příp. st. | Volný los | 169x | |
S | 8 | NE 10.10. 10:15 | Hrušovany u Brna | Újezd Příp. st. | 178x | |
1x Adam Vaverka, 1x Filip Janírek, 1x Sam Skřeček, 1X Patrik Vach, 1x Kuba Toman | ||||||
S | 9 | SO 16.10. 13:00 | Újezd Příp. st. | Židlochovice | 165x | |
Novoměstský Aleš 1x, Mička Ondra 1x, Vaverka Adam 1x, Toman Kuba 2x, Janírková Kamča 3x, Janírek Filip 3x, Vach Paťa 5x | ||||||
S | 10 | NE 24.10. 10:00 | Medlov | Újezd Příp. st. | 143x | |
S | 11 | SO 30.10. 13:00 | Újezd Příp. st. | Těšany | 159x | |
S | 12 | SO 09.04. 13:00 | Újezd Příp. st. | Rajhrad | 94x | |
S | 13 | NE 17.04. 09:00 | Rajhradice | Újezd Příp. st. | 91x | |
S | 14 | NE 24.04. 09:00 | Újezd Příp. st. | Ořechov | 101x | |
Patrik Vach 4, Kamila Janírková 1,Kuba Toman 1 a Tom Prokeš 1 | ||||||
S | 15 | PÁ 29.04. 17:00 | Žabčice | Újezd Příp. st. | 77x | |
S | 16 | ČT 05.05. 17:00 | Těšany | Újezd Příp. st. | 89x | |
Janírková Kamča 3x, Janírek Filip 1x, Veverka Adam 1x, Vach Paťa 1x | ||||||
S | 17 | NE 08.05. 10:00 | Újezd Příp. st. | Blučina | 79x | |
S | 18 | NE 15.05. 09:00 | Želešice | Újezd Příp. st. | 77x | |
S | 19 | NE 22.05. 00:00 | Újezd Příp. st. | Volný los | 72x | |
S | 20 | NE 29.05. 10:00 | Újezd Příp. st. | Hrušovany u Brna | 64x | |
S | 21 | NE 05.06. 09:00 | Židlochovice | Újezd Příp. st. | 71x | |
S | 22 | NE 12.06. 10:00 | Újezd Příp. st. | Medlov | 60x |
Trenér: Tomáš Moravec m. 724 761 656
Email: tmoravec11@gmail.com Trenér Martin Král m. 774 737 071 Email: Trenér: Petra Kolníková Email: petulah@centrum.cz Vedoucí : Radek Tálský m.777 026 993 |
21.04.2024 | |
22.04.2024 | |
23.04.2024 | |
24.04.2024 | |
25.04.2024 | |
26.04.2024 | |
27.04.2024 | |
28.04.2024 | |
29.04.2024 | |
30.04.2024 | |
01.05.2024 | |
02.05.2024 | |
03.05.2024 | |
04.05.2024 | |