SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1309x)
STŘELCI Žáci ml.
1. Marek Doležel 2
2. Alexander Němec 2
3. Vít Bělík 1
4. Dominik Kliment 1
5. Marek Robeš 1
6. Ondřej Šimek 1
7. Dominik Nos 1
ODKAZY TÝMY
4205SK Žatčany
4067SK Újezd u Brna
3282SK Křenovice
2834Čechie Zastávka
2646SK Tuřany
2620TJ Tatran Kohoutovice
2602FC Pálava Mikulov
2589FC Slovan Brno
2577TJ Šaratice
2519SK Šlapanice
2460RAFK Rajhrad
2408FC Veselí nad Moravou
2385SK Měnín
2324FC Ivančice
2249Sokol Babice nad Svitavou
2201TJ AGRO Milotice
2157SK MOGUL Vacenovice
2146TJ Ochoz u Brna
2144MFK Modřice
2121TJ Sokol Podolí u Brna
2066FC Hustopeče
1949SK Žarošice
1935ASA ES Únanov
1899FK Ořechov
1857FC Sokol Lovčice
1847FC Židlochovice
1830TJ Sokol Otnice
1830SK Blučina
1801SK Vojkovice
1763Sokol Troubsko
1735FK Hrušovany u Brna
1728SK Moutnice
1727Družstevník Starý Poddvorov
1705SK Slatina
1699FC Svratka Brno
1698Sokol Hroznová Lhota
1679TJ Tatran Starý Lískovec
1671FC Rosice
1657 Blažovice
1653FC CVM Mokrá-Horákov
1652SK Dolní Kounice
1652Sokol Žabčice
1633Sokol Těšany
1612FC Čebín
1572SK Prace
1516Lokomotiva Horní Heršpice
1488TJ Sokol Novosedly
1482 MCV Brno
1473Sokol Kněždub
1448 Rajhradice
1446TJ Sokol Kobylnice
1434FK Sokol Japo Střelice
1422SK Moravská Slavia Brno
1403FC Nordic Brno
1398FK SAZ Blatnice
1360SK Bošovice
1332TJ Viktoria Želešice
1250FK Znojmo IE
1061FC Dosta Bystrc-Kníničky
1023 Jevišovice
989TJ Sokol Pohořelice
979TJ Sokol Přímětice
918TJ Družstevník Nikolčice
902TJ Tatran Bohunice
895FC Moravský Krumlov
858TJ Sokol Tasovice
850TJ Sokol Hevlín
838FC Sparta Brno
816FC Miroslav
756 ČAFC Židenice
747FC Medlánky
683FC Boskovice
658FKM Kahan
648OFS Břeclav
553FC Kuřim
501FK Hodonín
486TJ Sokol Velké Němčice
402SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Dorost ml.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S2SO 11.08. 12:45Újezd dorost ml.
10:2
Kuřim 184x
3xSamuel Čus, 2xMarek Toužín, 1xMartin Cikánek, 1xJiří Jegla, 1xLubomír Vykoukal, 1xTadeáš Buchta, 1xKarel Darolík,
S3NE 19.08. 16:30Ivančice
:
Újezd dorost ml. 121x
S4SO 25.08. 12:45Újezd dorost ml.
:
1. SC Znojmo 115x
S5NE 02.09. 17:00Soběšice
:
Újezd dorost ml. 117x
S6SO 08.09. 12:45Újezd dorost ml.
2:4
Rosice 115x
S7SO 15.09. 12:15Kunštát
:
Újezd dorost ml. 103x
S8SO 22.09. 12:45Újezd dorost ml.
:
Sparta Brno 104x
S10SO 06.10. 12:45Újezd dorost ml.
:
ČAFC Židenice 105x
hřiště Tuřany
S9ÚT 09.10. 17:00Boskovice
:
Újezd dorost ml. 102x
S11NE 14.10. 10:00Slatina
:
Újezd dorost ml. 92x
S12SO 20.10. 12:45Újezd dorost ml.
:
Medlánky 94x
S13NE 28.10. 14:00Veselí nad Moravou
:
Újezd dorost ml. 90x
pro nemoc většina týmu neodcestovala, bude řešit STK
S1NE 04.11. 12:45Volný los
:
Újezd dorost ml. 91x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SZ Samuel Čus 1 40' 0 0 3 --
2.SZ Marek Toužín 1 59' 0 0 2 --
3.SZ Karel Darolík 1 90' 0 0 1 --
4.SZ Jiří Jegla 1 90' 0 0 1 --
5.LO Martin Cikánek 1 67' 0 0 1 --
6.SZ Lubomír Vykoukal 1 21' 0 0 1 --
7.SZ Tadeáš Buchta 1 40' 0 0 1 --
8.PO Marcel Šťastný 1 59' 0 0 0 --
9.SZ Ivo Urban 1 90' 0 0 0 --
10.SZ Lukáš Slíva 1 40' 0 0 0 --
11.SZ Jan Dobrovolný 1 90' 0 0 0 --
12.SU Vít Jiráček 1 13' 0 0 0 --
13.SZ Adam Musil 1 90' 0 0 0 --
14.SZ Rostislav Pelc 1 90' 0 0 0 --
15.LU Tomáš Havránek 1 40' 0 0 0 --
16.BR Antonín Válka 1 21' 0 0 0 --
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák