SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 02.10.2019
FK Valtice - Újezd A (68x)
STŘELCI B-tým
1. Daniels James Sherlock 13
2. Marek Šenkýř 9
3. Filip Čáp 4
4. Jiří Kašparovský 3
5. Jiri Hudec 2
6. Martin Kozák 1
7. Filip Houra 1
8. Tomaš Kachlík 1
9. Viktor Salad 1
10. Oldřich Haluza 1
11. Jakub Florián 1
ODKAZY TÝMY
4380SK Újezd u Brna
4372SK Žatčany
3588SK Křenovice
3127Čechie Zastávka
2946FC Pálava Mikulov
2945SK Tuřany
2884FC Slovan Brno
2876TJ Tatran Kohoutovice
2768TJ Šaratice
2689SK Šlapanice
2688RAFK Rajhrad
2683FC Veselí nad Moravou
2539SK Měnín
2531FC Ivančice
2471TJ AGRO Milotice
2355Sokol Babice nad Svitavou
2296SK MOGUL Vacenovice
2279MFK Modřice
2238TJ Sokol Podolí u Brna
2228TJ Ochoz u Brna
2198FC Hustopeče
2140SK Žarošice
2032FK Ořechov
2018ASA ES Únanov
1984FC Židlochovice
1984FC Sokol Lovčice
1975TJ Sokol Otnice
1931SK Blučina
1928Sokol Troubsko
1874Sokol Hroznová Lhota
1873SK Vojkovice
1866SK Moutnice
1866SK Slatina
1865FK Hrušovany u Brna
1842FC Svratka Brno
1827FC Rosice
1822 Blažovice
1818Družstevník Starý Poddvorov
1812Sokol Žabčice
1794FC CVM Mokrá-Horákov
1763Sokol Těšany
1758TJ Tatran Starý Lískovec
1723SK Dolní Kounice
1699TJ Sokol Novosedly
1695 Rajhradice
1690FC Čebín
1667 MCV Brno
1660SK Prace
1658Lokomotiva Horní Heršpice
1620SK Moravská Slavia Brno
1613FK Sokol Japo Střelice
1604TJ Sokol Kobylnice
1568Sokol Kněždub
1521FK SAZ Blatnice
1521FC Nordic Brno
1509FK Znojmo IE
1502SK Bošovice
1415TJ Viktoria Želešice
1222TJ Sokol Pohořelice
1181FC Dosta Bystrc-Kníničky
1152 Jevišovice
1128FC Moravský Krumlov
1103TJ Sokol Přímětice
1065TJ Družstevník Nikolčice
1038TJ Tatran Bohunice
1007TJ Sokol Hevlín
973FC Sparta Brno
972 ČAFC Židenice
950FC Miroslav
926TJ Sokol Tasovice
901FKM Kahan
878FC Medlánky
865OFS Břeclav
842FC Boskovice
692FC Kuřim
674FK Hodonín
654TJ Sokol Velké Němčice
558SK Jundrov
132AFK Tišnov
132SK Slavkov u Brna
102SK Ráječko
101SK Pozořice
101FC Kyjov
62TJ Tatran Rousínov
59TJ Jiskra Strážnice
43 Uhřice
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Sezóna:
Žáci ml.
-
TypKoloDatumDomácíHosté
S12ST 28.08. 17:45Hodonín
13:0
Újezd žáci ml. 36x
S3SO 31.08. 10:45Újezd žáci ml.
2:3
Podluží 32x
S13ST 04.09. 17:45Újezd žáci ml.
1:4
Hustopeče 30x
S4SO 07.09. 10:45Šlapanice
7:3
Újezd žáci ml. 30x
S2ČT 12.09. 16:15Bzenec
6:3
Újezd žáci ml. 22x
S5SO 14.09. 10:45Újezd žáci ml.
3:5
Rajhrad 21x
S6SO 21.09. 10:45Slatina
6:2
Újezd žáci ml. 16x
S7SO 28.09. 10:45Újezd žáci ml.
4:4
Velké Pavlovice 11x
S8SO 05.10. 14:45Źdánice
3:8
Újezd žáci ml. 9x
S9SO 12.10. 10:45Újezd žáci ml.
2:8
Svratka Brno 8x
Křenovice
S10SO 19.10. 10:45Mutěnice
:
Újezd žáci ml. 0x
S11SO 26.10. 10:45Újezd žáci ml.
:
Lednice 0x
S1SO 02.11. 10:45Kyjov
:
Újezd žáci ml. 0x
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák