OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
Týmové zprávy A-tým
22.07.2020  A-tým Ve středu 29.7. pohár kameň
Zápasy A-tým
-
Sezóna:
TypKoloDatumDomácíHosté
S1ST 29.07. 17:30Kobeřice
1:3
Újezd A 103x
2xTomáš Malásek, 1xMichael Klika,
S2NE 02.08. 10:30Újezd A
1:9
Bohunice 80x
1xDaniels James Sherlock,
S1NE 09.08. 14:00Újezd A
1:4
Blížkovice 85x
1xMichal Horňák,
S2NE 16.08. 10:15Znojmo IE
7:3
Újezd A 143x
S3NE 23.08. 14:00Újezd A
2:3
Višňové 164x
1xIvo Urban, 1xMichael Klika,
S4NE 30.08. 16:30Únanov
5:1
Újezd A 92x
S5NE 06.09. 13:00Újezd A
0:2
Přímětice 96x
S6NE 13.09. 16:00Miroslav
7:1
Újezd A 77x
S7NE 20.09. 12:30Újezd A
5:2
Svratka Brno 66x
2xMichal Horáček, 2xTomáš Malásek, 1xEda Kotouček,
S8SO 26.09. 10:30Tuřany
2:4
Újezd A 53x
1xRoman Strava, 1xMichal Jedlička, 1xEda Kotouček, 1xTomáš Malásek,
S9NE 04.10. 12:00Újezd A
0:4
Kohoutovice 51x
S10NE 11.10. 11:00Újezd A
1:1
Pohořelice 58x
1xTomáš Malásek,
S11NE 18.10. 14:30Střelice
:
Újezd A 11x
odloženo
S12NE 25.10. 14:30Újezd A
:
Šatov 9x
odloženo
S13SO 31.10. 10:15Jevišovice
:
Újezd A 3x
Sezóní statistiky
PJméno Zápasy Minuty Ž.K. Č.K. Góly
1.SU Tomáš Malásek 8 720' 1 0 6 --
2.LU Michal Horáček 7 623' 5 1 2 --
3.SU Michael Klika 7 624' 1 0 2 --
4.LZ Eda Kotouček 4 307' 1 0 2 --
5.SU Daniels James Sherlock 2 110' 0 0 1 --
6.SZ Michal Horňák 8 720' 2 0 1 --
7.SZ Ivo Urban 5 405' 0 0 1 --
8.SO Michal Jedlička 7 567' 5 0 1 --
9.SZ Roman Strava 6 475' 0 0 1 --
10.PZ Přema Polák 9 810' 1 0 0 --
11.PU Martin Petlák 1 90' 0 0 0 --
12.LO Zdeněk Urbánek 1 90' 0 0 0 --
13.SZ Ladislav Rikan 7 291' 0 0 0 --
14.BR Martin Kozák 1 90' 0 0 0 --
15.PZ Martin Bílek 5 390' 0 0 0 --
16.SO Alan Banongo 3 188' 1 0 0 --
17.LO Filip Čáp 1 90' 0 0 0 --
18.LO Jakub Kamenický 2 34' 1 0 0 --
19.PO Tomáš Havránek 8 675' 0 0 0 --
20.BR David Mrkvica 4 360' 1 0 0 --
21.PU Marek Šenkýř 2 55' 0 0 0 --
22.SZ Adam Kroupa 5 214' 0 0 0 --
23.SO Jiří Chlubný 4 360' 0 0 0 --
24.LZ Pavel Staňa 9 533' 1 0 0 --
25.BR Adam Bogľarský 4 360' 0 0 0 --
Realizační tým  
Trenér: Michal Odehnal
Telefon: 776 210 501
Email:
Kalendář
30.10.2020
31.10.2020 10:15 A-tým zápas
01.11.2020
02.11.2020
03.11.2020
04.11.2020
05.11.2020
06.11.2020
07.11.2020
08.11.2020
09.11.2020
10.11.2020
11.11.2020
12.11.2020
  VPŘED